KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell + 4776069
nr 477 6069
Akvarell +
blandteknik, signerade, "Herrporträtt"
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 juli 2007
kl 16:55:30
100 kr
200 kr
300 kr